VX-3200PS (TOA) DC Power Supply Panel
รหัสสินค้า : TOA-VX-3200PS
| ราคา |
76,000.00 บาท |
| จำนวนที่จะซื้อ | |
| ราคารวม | 76,000.00 บาท |
สินค้าไม่เพียงพอ
สินค้าหมด
จุดเด่นของตัวเครื่อง
- ประหยัดพื้นที่: ตัวเครื่องมีขนาด 1U Rack-mount (ความสูงประมาณ 1.75 นิ้ว) ทำให้ติดตั้งในตู้ Rack ได้โดยไม่สิ้นเปลืองพื้นที่
- ประสิทธิภาพสูง: ออกแบบมาเพื่อการ ประหยัดพลังงาน และมี น้ำหนักเบา ทำให้ติดตั้งและดูแลรักษาได้ง่าย
ข้อจำกัดการใช้งาน
- กำลังไฟสูงสุด: สามารถจ่ายไฟให้กับแอมพลิฟายเออร์หรืออุปกรณ์อื่น ๆ รวมกันได้สูงสุดไม่เกิน 1000W
| Power Source | 220-240 V AC, 50/60 Hz |
|---|---|
| Power Consumption | 2500 W max in total (at rated output) 435 W max in total ( EN62368-1) |
| DC Power Output | Rated output: 2400 W (total DC power output) 4 x 31V 25A max. each, M4 screw terminal, distance between barriers 13 mm (0.51") 1 x 31V 2A max, removable terminal block (2 pins) |
| Fault Output | No-voltage make contact, electrical contact output (NO), control current 10 mA, withstand voltage 28 V DC , removable terminal block (2 pins) |
| Connected Device/Amplifier | VX-015DA, VX-030DA, VX-050DA * Mox. 4 units (VX-050DA) or less than 2000W |
| Panel Indicator | Power (Green), DC Fault (Yellow) |
| Operating Temperature | 0 °c to +40 °c |
| Operating Humidity | Under 90% RH (no condensation) |
| Finish | Panel Surface-treated steel plate, black, paint |
| Dimensions | 482 x 44 x 345 mm |
| Weight | 7.51 kg |
| Accessory | Power cord (1.8 m) ··2, Removable terminal plug (2 pins) ··2 |











































